STRAIPSNIAI

STRAIPSNIAI

 Apžvalgos ir patarimai apie metalo detektorius ir įvairiausius priedus jiems 

Didysis Ieškotojų Sąskrydis 2020 1
Kaip jau tapo įprasta, kasmet IĮ "Tesora" ir klubas MINK organizuoja ieškiklininkų sąskrydį. Šįmet sąskrydis buvo jau šeštasis ir pralenkė pernai vykusį sąskrydį,..
Kur buvai anksčiau arba MD kaimynui/draugui/pusbroliui 0
Pradžia Turkai jau ilgą laiką gamina labai smagius MD, bet buvo vienas niuansas. Tiek Makto, tiek Nokta, o po to jau ir Makto|Nokta neturėjo MD nuo kurio prasideda šis hobis, t.y. MD kuris k..
Minelab Equinox 600 ir 800 skirtumai 0
Equinox 600 ar Equinox 800? 2018 Pavasarį atsiradę 2 naujienos iš ilgai tylėjusios Minelab stovyklos, kaip reikiant sujudino metalo detektorių rinką – ieškotojams buvo pasiūlyti..
Nokta Mini Hoard ar Midi Hoard ir kas tas Cool Kit 0
Ką tik gamintojas paskelbė, kad startuoja išskirtinai mūsų mažiesiems skirti metalo detektoriai - iš karto net du modeliai, o tiksliau - netgi 3, todėl daugeliui iš karto i&scaron..
Rutus Alter 71 - neįvertintas kaimynas 0
Rutus Alter 71 – neįvertintas kaimynas   Ergonomika ir surinkimo kokybė. Pradėsim nuo to, kad yra niuansų... Ritė, štangos - be priekaištų. Apatinė štanga paga..
Vania, Vanišas - Minelab Vanquish 540 ProPack 0
2019 metais turkai iš Nokta|Makro mus palepino išleisdami Simplex+. O kiek vėliau metų sandūroje Minelab į platų pasaulį išleido Vanquish metalo detektorių seriją. Tai gi kiek pla..
Minelab Vanquish skirtumai 0
Visai neseniai startavo Minelab pradedančiųjų detektorius Vanquish. Ir net ne vienas modelis, o visi 4, jei dar tiksliau - 3 skirtingi modeliai ir vienas su didesne komplektacija. Tarp daugybės gamint..
Nokta|Makro Anfibio - tvirtiems žmonėms! 0
Dabar kai visi jau pasibandė naujuosius Simplex reikia prisiminti kad Nokta|Makro gamina ir kitus detektorius kurie yra skirti pažengusiems ieškotojams. Todėl pabandysiu papasakoti kaip man sek..
Nokta|Makro Impact – kai ranką prikiša NASA 0
Visi jau pabandėte turkišką Simplex? Laikas pereiti į kitą lygį ir pasižiūrėti kažką rimčiau. 2017 metais, tuomet dar atskiras gamintojas Nokta išleido savo flagmaną – Nokta Impact..
Rašyk
Skambink