STRAIPSNIAI

STRAIPSNIAI

 Apžvalgos ir patarimai apie metalo detektorius ir įvairiausius priedus jiems 

DUK perkant metalo detektorių 1
Kiek laiko tuo užsiimsiu? Jei prietaisas bus naudojamas retai, neverta investuoti į itin daug nustatymų turinčius detektorius, nes informacija pasimiršta, nežinant galima nustatyti neteising..
IEŠKOTOJO DEKLARACIJA 0
Prieš bet kokias paieškas aš visada pasitikrinu ar teritorija nėra saugoma KPD puslapyje: https://kvr.kpd.lt/#/static-heritage-search Nepamirštu uždėti sluoksnių valdyme..
Kaip nenusipirkti niekam tikusio prietaiso 0
Kaip atskirti originalų prietaisą nuo kinietiškos kopijos arba nenusipirkti bevardžio kinietiško stebuklo? Labai dažnai į socialinių tinklų grupes arba tiesiai į mus kreipiasi žmonės,..
Kokios ritės norėtum savo detektoriui? 0
Kadangi rinkoje atsirado keletas naujų prietaisų, bei NEL gamoje atsirado nauja NEL FLY ritė (11x12"), Tesora - oficialus NEL produkcijos platintojas Lietuvoje, renka informaciją ričių užsakymui...
MINELAB PRO FIND 15/20/35 pinpointerių instrukcija 0
PRO FIND 15/20/35  PINPOINTERIO ĮJUNGIMAS: Įjungti 30cm atstumu nuo metalo! Pinpointerio pirmasis įjungimas: paspaudus įjungimo mygtuką- pinpointeris supypsi du kartus, luktelėti dar apie ..
Didysis Ieškotojų Sąskrydis 2020 1
Kaip jau tapo įprasta, kasmet IĮ "Tesora" ir klubas MINK organizuoja ieškiklininkų sąskrydį. Šįmet sąskrydis buvo jau šeštasis ir pralenkė pernai vykusį sąskrydį,..
PASITIKRINK KUR PIRKTI 0
Visada, prieš įsigydami detektorių, pasitikrinkite ar jis parduodamas autorizuotos įmonės, yra apsimetėlių, prekiaujančių "visų gamintojų produkcija" kurių prekiaujamos produkcijos ..
ORX ar DEUS Lite? 0
XP Deus Lite ar XP ORX? Labai dažnai jau prakutę pirkėjai, po pirmojo krikšto su naujokų detektoriais išsiaiškinę, kad šis hobis jiems tinka, nusprendžia pasikeisti savo..
Minelab Equinox 600 ir 800 skirtumai 0
Equinox 600 ar Equinox 800? 2018 Pavasarį atsiradę 2 naujienos iš ilgai tylėjusios Minelab stovyklos, kaip reikiant sujudino metalo detektorių rinką – ieškotojams buvo pasiūlyti..
Minelab VANQUISH skirtumai 0
Visai neseniai startavo Minelab pradedančiųjų detektorius Vanquish. Ir net ne vienas modelis, o visi 4, jei dar tiksliau - 3 skirtingi modeliai ir vienas su didesne komplektacija. Tarp daugybės gamint..
PILKOSIOS RINKOS DETEKTORIAI 0
PILKOSIOS RINKOS DETEKTORIAI.... turbūt dažnam girdėtas, bet nelabai aiškus terminas, angliškai skambantis "Grey Market" terminu.   Deja, bet Lietuvoje ta..
Nokta Mini Hoard ar Midi Hoard ir kas tas Cool Kit 0
Ką tik gamintojas paskelbė, kad startuoja išskirtinai mūsų mažiesiems skirti metalo detektoriai - iš karto net du modeliai, o tiksliau - netgi 3, todėl daugeliui iš karto i&scaron..