STRAIPSNIAI

STRAIPSNIAI

 Apžvalgos ir patarimai apie metalo detektorius ir įvairiausius priedus jiems 

IEŠKOTOJO DEKLARACIJA 0
Prieš bet kokias paieškas aš visada pasitikrinu ar teritorija nėra saugoma KPD puslapyje: https://kvr.kpd.lt/#/static-heritage-search Nepamirštu uždėti sluoksnių valdyme..
Kaip nenusipirkti niekam tikusio prietaiso 0
Kaip atskirti originalų prietaisą nuo kinietiškos kopijos arba nenusipirkti bevardžio kinietiško stebuklo? Labai dažnai į socialinių tinklų grupes arba tiesiai į mus kreipiasi žmonės,..
Kokios ritės norėtum savo detektoriui? 0
Kadangi rinkoje atsirado keletas naujų prietaisų, bei NEL gamoje atsirado nauja NEL FLY ritė (11x12"), Tesora - oficialus NEL produkcijos platintojas Lietuvoje, renka informaciją ričių užsakymui...
Didysis Ieškotojų Sąskrydis 2020 1
Kaip jau tapo įprasta, kasmet IĮ "Tesora" ir klubas MINK organizuoja ieškiklininkų sąskrydį. Šįmet sąskrydis buvo jau šeštasis ir pralenkė pernai vykusį sąskrydį,..
ORX ar DEUS Lite? 0
XP Deus Lite ar XP ORX? Labai dažnai jau prakutę pirkėjai, po pirmojo krikšto su naujokų detektoriais išsiaiškinę, kad šis hobis jiems tinka, nusprendžia pasikeisti savo..
Minelab Equinox 600 ir 800 skirtumai 0
Equinox 600 ar Equinox 800? 2018 Pavasarį atsiradę 2 naujienos iš ilgai tylėjusios Minelab stovyklos, kaip reikiant sujudino metalo detektorių rinką – ieškotojams buvo pasiūlyti..
Minelab Vanquish skirtumai 0
Visai neseniai startavo Minelab pradedančiųjų detektorius Vanquish. Ir net ne vienas modelis, o visi 4, jei dar tiksliau - 3 skirtingi modeliai ir vienas su didesne komplektacija. Tarp daugybės gamint..
Nokta Mini Hoard ar Midi Hoard ir kas tas Cool Kit 0
Ką tik gamintojas paskelbė, kad startuoja išskirtinai mūsų mažiesiems skirti metalo detektoriai - iš karto net du modeliai, o tiksliau - netgi 3, todėl daugeliui iš karto i&scaron..
Nokta|Makro Anfibio - tvirtiems žmonėms! 0
Dabar kai visi jau pasibandė naujuosius Simplex reikia prisiminti kad Nokta|Makro gamina ir kitus detektorius kurie yra skirti pažengusiems ieškotojams. Todėl pabandysiu papasakoti kaip man sek..
Nokta|Makro Impact – kai ranką prikiša NASA 0
Visi jau pabandėte turkišką Simplex? Laikas pereiti į kitą lygį ir pasižiūrėti kažką rimčiau. 2017 metais, tuomet dar atskiras gamintojas Nokta išleido savo flagmaną – Nokta Impact..
Kur buvai anksčiau arba MD kaimynui/draugui/pusbroliui 0
Pradžia Turkai jau ilgą laiką gamina labai smagius MD, bet buvo vienas niuansas. Tiek Makto, tiek Nokta, o po to jau ir Makto|Nokta neturėjo MD nuo kurio prasideda šis hobis, t.y. MD kuris k..
Rutus Alter 71 - neįvertintas kaimynas 0
Rutus Alter 71 – neįvertintas kaimynas   Ergonomika ir surinkimo kokybė. Pradėsim nuo to, kad yra niuansų... Ritė, štangos - be priekaištų. Apatinė štanga paga..