PILKOSIOS RINKOS DETEKTORIAI

PILKOSIOS RINKOS DETEKTORIAI
PILKOSIOS RINKOS DETEKTORIAI.... turbūt dažnam girdėtas, bet nelabai aiškus terminas, angliškai skambantis "Grey Market" terminu.
 
Deja, bet Lietuvoje taip pat siūlomi tokie detektoriai. KĄ KLIENTAS PRARANDA ĮSIGYDAMAS "PILKĄ DETEKTORIŲ":
 
1. Pilną garantiją (dokumentuose nurodoma trumpesnė, nei gamintojo deklaruojama garantija)
2. Laiką (kadangi prietaisas pargabentas per tarpininką, prietaisas siunčiamas pirma tarpininkui ir tik tada patenka į servisą ir tikrai ne prioriteto tvarka.
Tarpininkas gali būti net NE Europos sąjungoje, ilgiausias žinomas "aptarnavimo" laikas truko 3 mėn. realiai pusę sezono)
3. Vertę parduodant dėvėtą (greičiau pasibaigusi garantija mažina daikto vertę)
4. Pogarantinį aptarnavimą (dėl sudėtingos logistikos, skirtingų tiekėjų, kontakto nebuvimo su gamintoju, detalių nepalaikymo, pardavėjas linkęs neaptarnauti įrangos)
5. Painiavą su gamintoju (susisiekus su gamintoju, klientas nukreipiamas pas tikrąjį platintoją, kas siuntimo atveju stipriai padidina kaštus, gaištamas laikas, reikia bendrauti užsienio kalba)
6. Pagarbų bendravimą (klientas kvailinamas nebūtais "argumentais', juodinant jo pasirinkimą ir siūlant kito gamintojo įrangą)
Kaip atpažinti ar planuojamo įsigyti prietaiso pardavėjas yra patikimas ir žinomas gamintojui?
Naršyklės paieškoje įvesti gamintoją ir modelį ir surasto gamintojo puslapyje, skiltyje DEALERS arba DISTRIBUTORS, arba WHERE TO BUY pasitikrinti kas Lietuvoje prekiauja norimu prietaisu
Susisiekti su gamintoju ir paprašyti nurodyti kur Lietuvoje galima įsigyti norimą metalo detektorių.
Galime nuraminti - TESORA neparduoda jokių PILKŲ detektorių. Visi mūsų parduodami prietaisai yra skirti prekybai Lietuvoje ir turi maksimalias garantijas ir bus užtikrinamas pogarantinis aptarnavimas maksimaliai greitai ir kokybiškai
Dalintis:
Rašyti komentarą