• XP DEUS  /  ORX   22cm (9") superaukštadažnė ritė

Prekės kodas: D01HF

Turimas kiekis: Turime

Garantija: 5 metai

Yra: Kaunas, Šiauliai

Gamintojas: XP metalo detektoriai ( Prancūzija )

Komplektacija su ritės apsauga, varžtų komplektu ir apatiniu rėmu (kad būtų lengvas ir greitas ritės pakeitimas)

€310.00


Super aukštadažnė ritė, galinti dirbti 3 dažniais - 15kHz, 30kHz ir 55kHz. Toks dažnis reikalingas itin smulkių daiktų paieškai itin stipriai geležimi užterštose vietose. Ši ritė pasiteisins labai ilgą laiką gyventose vietovėse, kur geležies koncentracija labai didelė, ieškant papuošalų, taip pat tai viena iš nedaugelio ričių, galinti efektyviai rodyti aukso dirbinius, pagamintus netgi iš labai smulkių detalių. Ritė komplektuojama su didesnės talpos  lengai keičiamu akumuliatoriumi ir apatiniu rėmu, bei tvirtinimo komplektu. Akumuliatorius yra apatiniame rėme, todėl lengvai pakeičiamas be jokių intervencijų į ritę. Dėl didesnės talpos akumuliatorius ritės darbo laikas gerokai ilgesnis, nei su standartine rite, kas aktualu ilgą laiką dirbant atokiose vietose.

 Ši ritė veikia tik su DEUS programine versija ne žemesne nei v4! ir XP ORX prietaisais. Naujausią versiją galite nemokamai parsisųsti iš gamintojo svetainės.

 

Šį gamintoją atstovaujam daugiau nei 10 metų. Prekes perkam tiesiogiai ir dideliais kiekiais. Jeigu jūs esate kitoje šalyje ir norite įsigyti XP iš pirmų rankų, pasirinkite XP oficialių platintoją.

Gamykliškai ritės komplektacija su ritės apsauga ir apatinė rėmo dalimi, varžtų komplektu.

 

Garantija - 5 metai elektronikai ir 2 metai akumuliatoriui.
 

 

 

 

Parašyti atsiliepimą