• XP DEUS Lite metalo detektorius su 22cm X35 rite ir belaidėmis WS4 ausinėmis

Prekės kodas: DEUS22X35WS4

Turimas kiekis: Turime

Gamintojas: XP metalo detektoriai

DEUS 22X35 + WS4

"Lite" komplektacijoje: WS4 belaidės ausinės, ritė, pakrovimo laidas, klipsas, ritės apsauga, LT instrukcija

€760.00

Pats ekonomiškiausias XP DEUS komplektas

kuriame nėra valdymo pulto, detektoriaus funkciją atlieka  belaidės ausinės. Ausinėmis galima reguliuoti daugumą svarbiausių nustatymų:diskriminaciją, atsistatymo greitį, jautrumą, dažnį, tonų skaičių, garsą, pasirinkti ritę (jei turima daugiau nei viena), keisti programas. Naujsausiose versijose papildomai galima keisti:

 

  • Reaktyvumą
  • TX galią
  • Įjungti automatinį grunto sekimą
  • Dažnių perstūmimą(35 dažniai su naujomis X35 ausinėmis)
  • Geležies garsą
  • Audio atsaką

Naudojantis papildomu ausinių adapteriu ir gumine apyranke - laikikliu ir prijungus standartines laidines ausines, galima matyti detektoriaus parodymus ant rankos. Šitaip patogiau, nenuimant ausinių, galima keisti nustatymus, taip pat greitai pažiūrėti į VDI parodymą, kad lengviau galėtumėt nustatyti koks metalas surastas. Komplekte esančios belaidės ausinės yra labai kompaktiškos, sulankstomos, turi apsauginę dežutę.

Visada naujausia programinė versija

Šį gamintoją atstovaujam daugiau nei 10 metų. Prekes perkam tiesiogiai ir dideliais kiekiais. Jeigu jūs esate kitoje šalyje ir norite įsigyti XP metalo detektorių iš pirmų rankų, pasirinkite XP oficialių platintoją

 

DEUS LITE komplektacija komplektuojama su LITE rėmu. (tokiu kaip prie ORX, Gmaxx, Goldmaxx, ADX150). Jei norėtumėte, kad sukomplektuotume su DEUS rėmu kreipkitės į TESORA parduotuves.

 

Esame vienintelė autorizuota įmonė Lietuvoje parduoti XP produkciją. 


5 metų garantija elektronikai ir 2 metų garantija akumuliatoriams!