• XP DEUS metalo detektorius su pilna komplektacija ( 22cm X35 ritė, valdymo pultas ir belaidės uždaros WS5 ausinės )
Akcija - 4%

Prekės kodas: DEUS22X35RCWS5

Turimas kiekis: Turime

Gamintojas: XP metalo detektoriai ( Prancūzija )

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €50.00

DEUS 22 X35 + RC (V6 versija) + WS5

Pilnoje komplektacijoje:

  • ritė,
  • valdymo pultas,
  • WS5 ausinės,
  • odinis dėkliukas pultui,
  • programinės įrangos atnaujinimo laidas,
  • pakrovimo laidas, klipsas,
  • ritės apsauga,
  • LT instrukcija
€1,189.00 €1,239.00

Pilnai belaidis metalo profesionalus metalo detektorius.

Deus konstrukcija labai lengva, rankena padengta guma, transportavimo padėtyje detektorius užima labai mažai vietos. Pultas gali būti  nešiojamas ir ant diržo su apsauginiu dėklu, tačiau, jei norite matyti ir VDI parodymus ir tiksliau apsręsti koks surastas daiktas - patogiau matyti pultą priešais.

Detektoriuje yra tarsi keletas skirtingų detektorių - pakeitus programą pakinta ir detektoriaus charakteris. Detektoriaus išskirtinumas - didžiulis greitis ir puiki reakcija net itin užterštose geležimi vietovėse.

Nauja programinė versija v4 dar labiau padidino galimybės efektyviai dirbti užterštose vietovėse išlaikant didelį radimo gylį ir leidžia dirbti su naujos kartos ritėmis, bei pinpointeriu. 

VDI parodymai stabilūs, garsas staigus ir aiškus. Kiekviena programa gali būti modifikuota ir išsaugota kaip sava, detektoriuje jau yra 10, sukurtų gamykloje profesionalių programų ir 8 gali susikurti pats vartotojas.  

Meniu nesudėtingas,  profesionalūs nustatymai atskirti, kad neblaškytų pradedančiųjų dėmesio ir svarbiausia - Lietuvai skirtiems Deus meniu yra lietuvių kalba! Jeigu nenorite lietuvių kalbos, galite rinktis anglišką arba rusišką kalbą.

Programos keičiamos tiesiog "+" ir "-" paspaudimais. Ekranas turi apšvietimą, reguliuojasi kontrastas.

Visi blokai maitinami ličio polimerų akumuliatoriais, kuriems suteikiama  net 2 garantija, to jums negali pasiūlyti joks kitas gamintojas, akumuliatorius  galima krauti bet kada ir krovimas neužtrunka.

DEUS - analogų neturintis itin universalus detektorius skirtas profesionalams ir nesunkiai įsisavinamas net naujokams!


Norintiems iš Deus išgauti dar daugiau, rekomenduojame didesnę  34x28cm ritę dar gilesniems radiniams, jeigu reikalinga ritė itin geležimi užterštose arba daug keramikos turinčiose vietose, rekomenduojame elipsės formos 5x10" ritę. Su papildomais priedais DEUS gali būti naudojamas povandeninėje paieškoje iki 5m gylyje.

Puikus pagalbininkas greitai lokalizuojant iškastus smulkius daiktus - XP MI-6 pinpointeris, kuris garsą gali perduoti tiesiogiai į DEUS pultą - į aplinką nepateks joks garsas!

Jei turite DEUS su senesne programine įranga - bet kada galite atnaujinti į naujausią versiją, tai nieko nekainuoja! Jei to padaryti nesiseka arba neturite galimybių - kreipkitės, padėsim!

 

Jei norite, kad prietaiso meniu būtų ne lietuvių kalba - prieš darydami užsakymą susisiekite su mumis.

Šį gamintoją atstovaujam daugiau nei 10 metų. Prekes perkam tiesiogiai ir dideliais kiekiais. Jeigu jūs esate kitoje šalyje ir norite įsigyti XP metalo detektprių iš pirmų rankų, pasirinkite XP oficialių platintoją

 

Esame vienintelė autorizuota įmonė Lietuvoje parduoti XP produkciją. 


5 metų garantija elektronikai (įskaitant ritę) ir 2 metų garantija akumuliatoriams!