• XP DEUS metalo detektorius su pilna komplektacija ( pasirinkta ritė, valdymo pultas ir pasirinktos belaidės ausinės )
 • XP DEUS metalo detektorius su pilna komplektacija ( pasirinkta ritė, valdymo pultas ir pasirinktos belaidės ausinės )
 • XP DEUS metalo detektorius su pilna komplektacija ( pasirinkta ritė, valdymo pultas ir pasirinktos belaidės ausinės )

Prekės kodas: DEUS-pasirinktina-komplektacija

Turimas kiekis: Turime

Gamintojas: XP metalo detektoriai ( Prancūzija )

Pilnoje komplektacijoje:

 • ritė, ritės apsauga,
 • valdymo pultas, odinis dėkliukas pultui prie diržo,
 • belaidės ausinės,
 • Deus rėmas,
 • programinės įrangos atnaujinimo laidas,
 • trišakis pakrovimo kabelis, klipsas,
 • LT instrukcija

 

€949.00

Pilna DEUS komplektacija, kurioje yra valdymo pultas - vartotojas turi visas valdymo galimybes, pasirinktos 1 belaidės ausinės, kuriomis puikiai girdimas prietaisas ir aplinka, ir pasirinkta 1 DD tipo palengvinta paieškos ritė.

 

Ričių aprašymai:

 1. 28 cm X35 ritė vos sunkesnė, už 22cm rites, tačiau yra gerokai gilesnė, paieškos greitis taip pat išauga dėl didelio ritės diametro.
 2. 22cm X35 ritė
 3. 22cm balta aukštadažnė ritė
 4. aukštadažnė elipsė, balta ritė
 5. 34x28 cm X35 ritė

Belaidžių ausinių aprašymai:

 1. WSA ausinės - reguliuojamas tik garsas.
 2. WS4 ausinės - valdymo blokelis + garso reguliavimas
 3. WS5 ausinės - valdymo blokelis + garso reguliavimas

 

Kaip ir visose kitose DEUS komplektacijose - visi ryšiai tarp blokų yra balaidžiai, pats metalo detektorius yra ypatingai lengvas - rankoje laikomas svoris nesieka net 1kg!

Visi blokai yra aprūpinti Li-Po tipo akumuliatoriais, kuriems suteikiama 2 metų garantija, nepriklausomai nuo įkrovimų skaičiaus.

Įsigijus komplektaciją (su WS4 ar WS5 ausinėmis) greitai ir nebrangiai galima susikomplektuoti antrą DEUS prietaisą. Jums tereikia papildomo DEUS rėmo ir pasirinkti vieną iš pageidaujamų DEUS ričių, jei antrąjį prietaisą naudos kitas žmogus, dar bus reikalingas buitinis, kroviklis, kuris krauna iš 220V tinklo arba automobilinis kroviklis, jei daug keliaujate automobiliu ir jūs jau turite 2 DEUS: Pirmojo ritė lieka susieta su tarkim valdymo pultu, o belaidės ausinės susiejamos su naująja rite. Ši procedūra užtruks ne ilgiau poros minučių.

XP DEUS tapo profesionalių ieškotojų svarbiausiu ir pagrindiniu paieškos įrankiu.

IĮ "Tesora" - oficialus XP atstovas Lietuvoje ir vienas seniausių XP platintojų Europoje. Mūsų sandėlyje yra visi reikiami priedai ir atsarginės detalės, klientams sugedę (nors tai atsitinka itin retai) prietaiso mazgai keičiami analogiškais iš karto, vos pristačius neveikiantį mazgą į mūsų ofisą.

DEUS turi iškirtinę - net 5 metų garantiją, taip pat 2 metų garantiją akumuliatoriams. To negali pasiūlyti nė vienas konkuruojantis gamintojas Lietuvoje.

XP DEUS yra lengvai pritaikomas prie ieškotojo poreikių prietaisas - akimirksniu keičiant rites, naudojant priedus galima ieškoti po vandeniu (iki 5m), įvairiai pritaikyti belaides ausines.

 

Norėdami dirbti ekstremaliai užterštose vietose rinkitės 9" superaukštadažnę ritę, tai gylio ir greičio kompromisas, jei užterštumas dar didesnis ir pagrindinė užduotis bet kokiais kaštais surinkti spalvotus signalus, jums reikalinga elipsės formos 5x10" superaukštadažnė ritė.

Paiešką itin palengvins ir pagreitins apsaugotas nuo vandens iki 6m ir susiejamas su DEUS papildomai įsigijamas XP MI-6 pinpointeris.

Prisijunkite prie pažangiausio pasaulyje XP metalo detektoriaus naudotojų būrio!

Visada naujausia programinė versija.

 

Jei norite, kad prietaiso meniu būtų ne lietuvių kalba - prieš darydami užsakymą susisiekite su mumis.

Šį gamintoją atstovaujam daugiau nei 15 metų. Prekes perkam tiesiogiai ir dideliais kiekiais. Jeigu jūs esate kitoje šalyje ir norite įsigyti XP metalo detektorių iš pirmų rankų, pasirinkite XP oficialių platintoją

 

Esame vienintelė autorizuota įmonė Lietuvoje parduodanti originalią XP produkciją. 


5 metų garantija elektronikai (įskaitant ritę) ir 2 metų garantija akumuliatoriams!