• Metalo detektorius XP DEUS + dovana MI-6 pinpointeris ( specialus rinkinys )
Akcija - 9%

Prekės kodas: Deus-rinkinys-mi6-priedai

Turimas kiekis: Turime

Garantija: 5 metai.

Yra: Kaunas, Šiauliai

Gamintojas: XP metalo detektoriai

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €120.00

Detektoriaus komplektacija:

  • pasirinkta ritė (su apsauga ir savo varžtais),
  • valdymo pultas,
  • pasirinktos belaidės ausinės,
  • MI- 6 pinpointeris ( su dėklu ir trosu), 
  • LT instrukcija, bei visi priedai reikalingi įkrovimui.

SUSIDĖK PAPILDOMUS PRIEDUS PIGIAU:

€1,209.00 €1,329.00


Nuo 2022-11-22 dienos, visi naujai parduodami DEUS metalo detektoriai Tesora parduotuvėse jau su atnaujinta programine versija V6.

Atnaujinimas leidžia prie DEUS valdymo pultų arba WS4 ausinių susieti WSA ausines.

 

Pilna DEUS komplektacija, kurioje yra valdymo pultas - vartotojas turi visas valdymo galimybes,

jūsų pasirinktos kompaktiškos WS4 arba WS5 pilnai uždaros belaidės ausinės ( kuriomis puikiai girdimas prietaisas, šios ausinės puikiai saugo nuo šalčio ir vėjo ir esate tik su savo prietaisu)

ir pasirinkta viena ritė su apsauga.

 

Kaip ir visose kitose DEUS komplektacijose - visi ryšiai tarp blokų yra balaidžiai, pats metalo detektorius yra ypatingai lengvas - rankoje laikomas svoris nesieka net 1kg!

Visi blokai yra aprūpinti Li-Po tipo akumuliatoriais, kuriems suteikiama 2 metų garantija, nepriklausomai nuo įkrovimų skaičiaus.

Įsigijus šią komplektaciją greitai ir nebrangiai galima susikomplektuoti antrą DEUS prietaisą. Jums tereikia papildomo DEUS rėmo ir pasirinkti vieną iš pageidaujamų DEUS ričių, jei antrąjį prietaisą naudos kitas žmogus, dar bus reikalingas buitinis, kroviklis, kuris krauna iš 220V tinklo arba automobilinis kroviklis, jei daug keliaujate automobiliu ir jūs jau turite dvejus DEUS'us: Pirmojo ritė lieka susieta su tarkim valdymo pultu, o belaidės ausinės susiejamos su naująja rite. Ši procedūra užtruks ne ilgiau poros minučių.

XP DEUS tapo profesionalių ieškotojų svarbiausiu ir pagrindiniu paieškos įrankiu. IĮ "Tesora" - oficialus XP atstovas Lietuvoje ir vienas seniausių XP platintojų Europoje. Mūsų sandėlyje yra visi reikiami priedai ir atsarginės detalės, klientams sugedę (nors tai atsitinka itin retai) prietaiso mazgai keičiami analogiškais iš karto, vos pristačius neveikiantį mazgą į mūsų ofisą. DEUS turi iškirtinę - net 5 metų garantiją, taip pat 2 metų garantiją akumuliatoriams. To negali pasiūlyti nė vienas konkuruojantis gamintojas Lietuvoje.

XP DEUS yra lengvai pritaikomas prie ieškotojo poreikių prietaisas - akimirksniu keičiant rites, naudojant priedus galima ieškoti po vandeniu (iki 5m), įvairiai pritaikyti belaides ausines.

Norėdami dirbti ekstremaliai užterštose vietose rinkitės 9" superaukštadažnę ritę, tai gylio ir greičio kompromisas, jei užterštumas dar didesnis ir pagrindinė užduotis bet kokiais kaštais surinkti spalvotus signalus, jums reikalinga elipsės formos 5x10" superaukštadažnė ritė.

Paiešką itin palengvins ir pagreitins apsaugotas nuo vandens iki 6m nardinamas ir susiejamas su DEUS naujas XP MI-6 pinpointeris.

Prisijunkite prie pažangiausio pasaulyje XP metalo detektoriaus naudotojų būrio!

Visada naujausia  programinė versija.

 

Jei norite, kad prietaiso meniu būtų ne lietuvių kalba - prieš darydami užsakymą susisiekite su mumim.

Šį gamintoją atstovaujam daugiau nei 10 metų. Prekes perkam tiesiogiai ir dideliais kiekiais. Jeigu jūs esate kitoje šalyje ir norite įsigyti XP metalo detektorių iš pirmų rankų, pasirinkite XP oficialių platintoją

 

Esame vienintelė autorizuota įmonė Lietuvoje parduodanti originalią XP produkciją. 


5 metų garantija elektronikai (įskaitant ritę) ir 2 metų garantija akumuliatoriams!

Parašyti atsiliepimą