• Nokta Makro Fors CoRe
  • Nokta Makro Fors CoRe
  • Nokta Makro Fors CoRe
  • Nokta Makro Fors CoRe
  • Nokta Makro Fors CoRe
  • Nokta Makro Fors CoRe
  • Nokta Makro Fors CoRe
  • Nokta Makro Fors CoRe
  • Nokta Makro Fors CoRe

Prekės kodas: fors-core

Turimas kiekis: Turime

text_location Kaunas

Gamintojas: Nokta Makro

Profesionalus detektorius

€700.00

Su savo funkcijomis, dizainu ir priedais yra profesionalus metalo detektorius, sukurtas naudojant pažangias technologijas ir yra puikus pasirinkimas monetų ir relikvijų medžioklei. Dėl skirtingų paieškos režimų, ID maskavimo funkcijos ir pažangių nustatymų, kurie sumažina labai mineralizuoto dirvožemio ir karštų uolienų poveikį, „FORS CoRe“ ras monetas ir relikvijas, kurių kiti detektoriai praleidžia neprilygstamame gylyje. Šioje  „Pro“ pakuotėje yra ne tik tobulas detektorius, bet ir visos jums reikalingos paieškos ritės ir priedai. 

Detektorius dirba 15kHz dažniu ir turi iMASK (inteligent mask) funkciją, tai leidžia pasiekti neįtikėtinai gerą reakciją į spalvotus, dažniausiai vertingus daiktus šalia geležies. Tai jau seniai egzistuojanti problema, su kuria susiduria dauguma metalo detektorių, dirbančių vidutiniais dažniais. Detektorius gali dirbti 6 paieškos režimai, kurie yra gana skirtingi ir leidžia dirbti tiek itin stipriai geležimi užterštose, tiek mineralizuotuose gruntuose.

Detektoriaus konstrukcija gana unikali - prietaisas turi net 2 ekranus: didysis yra detektoriaus šone ir skirtas keisti nustatymams, mažasis yra rankenos viršuje ir rodo tuo metu aktualius parodymus - VDI skaičius, Gylį (cm) ir t.t... Ant rankenos yra patogiai išdėstyti grunto balansavimo, pinpointerio ir ritės apšvietimo įjungimo mygtukai. Elektronikos blokas, kabantis po alkūne puikiai atsveria ritę ir rankoje prietaisas guli patogiai.

 

Kompektacija: 3 ritės, Nokta Pointer pinpointeriai, apsaugos nuo purvo ir vandens, laidinės ausinės, AA įkraunamos baterijos bei jų AA  įkroviklis, odinis radinių krepšys ir transportavimo krepšys.

 

 

Darbo principas VLF 
Darbinis dažnis 15 Khz
Paieškos režimai 4 (Gen./Disc. 2&3/Deep/Swift/Conductive Ground)
Geležies garso reguliavimas Taip
Tonų lūžis Taip
iMASK Taip
Audio Disckriminacija 3 tonai
Grunto balansas Auto, rankinis
Grunto sekimas Taip
Pinpoint Yra
Dažnio perstūmimas Yra (5)
Jautrumo reguliavimas 1-99
Objektų ID 0-99
Paieškos ritės (3) 1 ritė - 5.2x4.7" , 2 ritė - 11.2x7", 3 ritė 15.5x13.3".  nelaidžios vandeniui DD
Svoris 1.8 kg  su baterijomis
Ilgis 125 - 150 cm keičiamo ilgio
Baterijos 4 AA įkraunamos (25-30 darbo valandų)
Garantija 2 metai

https://www.noktadetectors.com/fors-core/

https://www.youtube.com/watch?v=-nYAqWDhCLY

 

Parašyti atsiliepimą