• XP DEUS Lite metalo detektorius su 22 cm superaukštadažne rite ir belaidėmis ausinėmis WS4

Prekės kodas: DEUS22HFWS4

Turimas kiekis: Turime

Garantija: 5 metai.

text_location Kaunas, Šiauliai

Gamintojas: XP metalo detektoriai

DEUS 22HF+WS4

"Lite" komplektacijoje: WS4 belaidės ausinės, ritė, pakrovimo laidas, klipsas, ritės apsauga, LT instrukcija

€760.00

DEUS komplektacija TIK su BELAIDĖMIS AUSINĖMIS , kuriomis puikiai girdimas prietaisas, vasarą ausims nekaršta ir jos  neprakaituoja, taip pat girdimi aplinkos garsai ir 22cm (9") DD tipo superaukštadažnė paieškos ritė . Tai ritė, kurios specializacija - užterštos geležimi vietovės, ploni ir smulkūs juvelyrikos dirbiniai, aukso papuošalai. Ritė dirba 15kHz, 30kHz ir 55kHz dažniais, tokių dažnių konkurentų sutikti nėra lengva. Ritės akumuliatorius - didesnės talpos ir lengvai keičiamas.

  • Pats ekonomiškiausias XP DEUS komplektas - kuriame nėra valdymo pulto, detektoriaus funkciją atlieka  belaidės ausinės. Ausinėmis galima reguliuoti daugumą svarbiausių nustatymų:diskriminaciją, atsistatymo greitį, jautrumą, dažnį, tonų skaičių, garsą, pasirinkti ritę (jei turima daugiau nei viena), keisti programas. Naujausiose versijose papildomai galima keisti:

  • Reaktyvumą
  • TX galią
  • Įjungti automatinį grunto sekimą
  • Dažnių perstūmimą
  • Geležies garsą
  • Audio atsaką

Naudojantis papildomu ausinių adapteriu ir gumine apyranke - laikikliu ir prijungus standartines laidines ausines, galima matyti detektoriaus parodymus ant rankos. Šitaip patogiau, nenuimant ausinių, galima keisti nustatymus, taip pat greitai pažiūrėti į VDI parodymą, kad lengviau galėtumėt nustatyti koks metalas surastas. Komplekte esančios belaidės ausinės yra labai kompaktiškos, sulankstomos, turi apsauginę dežutę.

 

XP DEUS tapo profesionalių ieškotojų svarbiausiu ir pagrindiniu paieškos įrankiu. IĮ "Tesora" - oficialus XP atstovas Lietuvoje ir vienas seniausių XP platintojų Europoje. Mūsų sandėlyje yra visi reikiami priedai ir atsarginės detalės, klientams sugedę prietaiso mazgai keičiami analogiškais iš karto, vos pristačius neveikiantį mazgą į mūsų ofisą. DEUS turi iškirtinę - net 5 metų garantiją, taip pat 2 metų garantiją akumuliatoriams. To negali pasiūlyti nė vienas konkuruojantis gamintojas Lietuvoje.

 

XP DEUS yra lengvai pritaikomas prie ieškotojo poreikių prietaisas - akimirksniu keičiant rites, naudojant priedus galima ieškoti po vandeniu, įvairiai pritaikyti belaides ausines. Norėdami dirbti ekstremaliai užterštose vietose ir jei jūsų pagrindinė užduotis bet kokiais kaštais surinkti spalvotus signalus, jums reikalinga elipsės formos 5x10" superaukštadažnė ritė . Paiešką itin palengvins ir pagreitins apsaugotas nuo vandens ir susiejamas su DEUS naujas XP MI-6 pinpointeris .

 

DEUS LITE komplektacija komplektuojama su LITE rėmu. (tokiu kaip prie ORX, Gmaxx, Goldmaxx, ADX150). Jei norėtumėte, kad sukomplektuotume su DEUS rėmu kreipkitės į TESORA parduotuves.

Prisijunkite prie pažangiausio pasaulyje metalo detektoriaus naudotojų būrio!

Visada naujausia programinė versija.

 

TESORA vienintelė autorizuota įmonė Lietuvoje parduodanti originalią XP produkciją. 


5 metų garantija elektronikai (įskaitant ritę) ir 2 metų garantija akumuliatoriams!

Parašyti atsiliepimą